Nyheter/uppdateringar

Öppet Spår Måndag 2010

Här hittar du resultat och statistik för Öppet Spår Måndag 2010. Använd sökfunktionen längst upp på sidan för att söka på deltagare, klubb eller startnummer.

Har du eller någon du känner gjort En Svensk Klassiker? Hjälp till att komplettera listan genom att lägga till delresultaten i Min Lista och sedan klicka 'Registrera Klassiker'. En Svensk Klassiker består utav fyra deltävlingar utförda inom loppet av ett år: Vasaloppet / Öppet Spår, Vätternrundan, Vansbrosimningen och Lidingöloppet.

Visa deltagare med
Laddar resultat Laddar resultat...

4481 deltagare hittade.

StartnummerNamnKlubbPosStarttidTid
11596 Inigo Aldaz Spain 1 07:05:17 05:17:38
13833 Mikael Hedh Ifk Mora Sk 2 07:05:42 05:21:49
15152 Mats Olander Försvarsmaktsvasan* 3 07:00:00 05:22:16
15187 Magnus Gadefors Försvarsmaktsvasan* 4 07:00:00 05:26:09
14605 Robert Stein Grebo Smk 5 07:06:47 05:30:34
15171 Pontus Olander Försvarsmaktsvasan* 6 07:00:00 05:30:57
15125 Mats Westin Försvarsmaktsvasan* 7 07:00:00 05:32:16
15173 Lars-ove Nilsson Försvarsmaktsvasan* 8 07:00:00 05:34:09
15282 Christian Wester Försvarsmaktsvasan* 8 07:00:00 05:34:09
15245 Marcus Bergman Försvarsmaktsvasan* 10 07:00:00 05:34:18
15052 Terje Giaver Försvarsmaktsvasan* 11 07:00:00 05:34:24
14755 Micael Elmblad Gnosjö Fk 12 07:05:01 05:35:45
15240 Per Bergh Försvarsmaktsvasan* 13 07:00:00 05:36:03
14546 Tommy Jansson Hällbybrunns If 14 07:26:28 05:36:04
11765 Sebastian Bergmann Germany 15 07:28:59 05:38:34
11764 Florian Bergmann Germany 16 07:28:59 05:38:35
11721 Erik Pettersson Visborgs Ok 17 07:26:31 05:39:42
11594 Francisco Javier Sorbet Spain 18 07:05:19 05:40:18
12855 Mathias Lägdén Vallentuna 19 07:06:04 05:41:08
17036 Tomas Herbst Wibevasan* 20 07:00:00 05:41:17
14734 Persson Morgan Gelius Moelven Dalaträ If 21 07:05:17 05:41:28
12392 Simon Kero Sattajärvi If 22 07:05:23 05:44:17
12376 Mikael Wälivaara Sattajärvi If 23 07:05:21 05:44:21
15283 Sebastian Wester Försvarsmaktsvasan* 24 07:00:00 05:46:20
15314 Fredrik Hallsten Försvarsmaktsvasan* 25 07:00:00 05:46:56
14061 Alexander Gingsjö Tyresö 26 07:05:04 05:48:30
14679 Jens Thorild Fk Herkules 27 07:13:24 05:48:50
11595 Carlos Galetx Spain 28 07:05:18 05:48:56
14678 Joakim Lindholm Västerås 29 07:12:09 05:49:27
13881 Anders Boström Hässelby 30 07:07:31 05:49:28
14257 Fredrik Ericsson Falun/borlänge Sk 31 07:18:43 05:49:54
15160 Frans Wickbom Försvarsmaktsvasan* 32 07:00:00 05:50:44
13209 Rolf-arne Halvorsen Norway 33 07:07:03 05:52:08
11184 Björn Aspelin Valbo Aif 34 07:06:31 05:52:27
14431 Andreas Bjurman Sundbybergs Ik 35 07:06:59 05:52:46
13940 Martin Nilsson Kungälvs Ok 36 07:49:10 05:52:50
15356 Andreas Magnusson Försvarsmaktsvasan* 37 07:00:00 05:53:20
14059 Bengt Gingsjö Tyresö 38 07:05:03 05:53:25
12324 Lars Röpke Denmark 39 07:05:12 05:53:39
15278 Stefan Emanuelsson Försvarsmaktsvasan* 40 07:00:00 05:53:40
19609 Dan Johansson Preem If 41 07:05:26 05:53:43
11848 Bengt Levin Axa Sports Club 42 07:16:07 05:54:34
13251 Per-arne Johansson Forssa Ik 43 07:05:11 05:54:48
15062 Roar Solberg Försvarsmaktsvasan* 44 07:00:00 05:54:50
14022 Jan Lindkvist Ifk Mora Sk 45 07:05:05 05:55:23
15013 Jonas Leissner Försvarsmaktsvasan* 45 07:00:00 05:55:23
15185 Andreas österlund Försvarsmaktsvasan* 47 07:00:00 05:55:37
14627 Marcus Tidlund Karlstad 48 07:05:12 05:56:39
15039 Mikael Tarandi Försvarsmaktsvasan* 49 07:00:00 05:56:53
12558 Juhana Pakkasmaa Finland 50 07:43:49 05:57:30
 

Summering

Fullföljande:4481
Medeltid:08:47:37.4532