Nyheter/uppdateringar

Öppet Spår Måndag 2011

Här hittar du resultat och statistik för Öppet Spår Måndag 2011. Använd sökfunktionen längst upp på sidan för att söka på deltagare, klubb eller startnummer.

Har du eller någon du känner gjort En Svensk Klassiker? Hjälp till att komplettera listan genom att lägga till delresultaten i Min Lista och sedan klicka 'Registrera Klassiker'. En Svensk Klassiker består utav fyra deltävlingar utförda inom loppet av ett år: Vasaloppet / Öppet Spår, Vätternrundan, Vansbrosimningen och Lidingöloppet.

Visa deltagare med
Laddar resultat Laddar resultat...

5138 deltagare hittade.

StartnummerNamnKlubbPosStarttidTid
10012 Magnus Karlsson Folksamkamraterna 1 07:07:08 04:42:07
16337 Oystein Saether Försvarsmaktsvasan* 2 07:00:00 04:48:54
16053 Per Bergh Försvarsmaktsvasan* 3 07:00:00 04:50:04
15468 Henrik Andersson Skogsbygdens If 4 07:07:22 04:52:29
16338 Lasse Saether Försvarsmaktsvasan* 5 07:00:00 04:53:53
16282 Pontus Olander Försvarsmaktsvasan* 6 07:00:00 04:54:17
15522 Björn Waldebäck älvsjö 7 07:07:35 04:55:25
11889 Simon Kero Sattajärvi If 8 07:07:56 04:56:42
14980 Mattias Davidsson Burseryds If 9 07:07:14 04:57:16
14373 Mathias Lägdén Vallentuna 10 07:08:24 04:58:24
14575 Stefan Asker Ulvsby If 11 07:08:19 05:01:40
11938 Ludvig Eriksson Oxvretens Sk 12 07:08:02 05:01:49
10061 Olof Malm Norbergs Ok 13 07:08:55 05:02:14
16323 Jure Velepec Försvarsmaktsvasan* 14 07:00:00 05:02:23
15520 Tommy Jansson Hällbybrunns If 15 07:08:35 05:02:24
16339 Ole Myhrmoen Försvarsmaktsvasan* 16 07:00:00 05:02:26
11313 Björn Sjöberg Motala Aif Skidklubb 17 07:07:23 05:02:29
16195 Andreas Magnusson Försvarsmaktsvasan* 18 07:00:00 05:03:48
16123 Erik Pütsep Karlstad 19 07:00:00 05:04:04
13893 Peter Knoblach Axa Sports Club 20 07:07:12 05:04:07
13551 Ingemar Eriksen Norway 21 07:08:08 05:06:17
16328 Jan Blom Pettersen Försvarsmaktsvasan* 22 07:00:00 05:06:50
16130 Anders Jakobsson Försvarsmaktsvasan* 23 07:00:00 05:07:17
11400 Pär Nilsson Scandbook If 24 07:14:19 05:07:49
12461 Niklas Magnusson Gävle Skidkamrater 25 07:07:22 05:07:58
13521 Lennart Borg Oxvretens Sk 26 07:10:08 05:08:04
17011 Anders Ingvarson Wibevasan* 27 07:00:00 05:08:48
15121 Magnus Eriksson Trollhättan 28 07:07:11 05:09:32
15421 Lars-erik Moberg Broby Goif 29 07:07:30 05:10:57
13168 Conny Ekstrand Borlänge 30 07:07:38 05:11:04
16407 Simon Blom Försvarsmaktsvasan* 31 07:00:00 05:11:50
17012 Trygve Jensen Wibevasan* 32 07:00:00 05:11:52
13720 Markus Eklund Värmdö 33 07:08:44 05:12:51
11672 Joakim Lindberg Gävle 34 07:07:08 05:13:00
14367 Anders Davidsson Sandhems If 35 07:08:23 05:13:12
16091 Peder Sjölund Försvarsmaktsvasan* 36 07:00:00 05:13:20
10311 Jannes Dahlgren Solna 37 07:08:02 05:13:33
15484 Jonny Engel Ok Ravinen 38 07:09:17 05:13:59
16336 Thor-håvard Brekke Försvarsmaktsvasan* 39 07:00:00 05:14:03
12261 Stefan Sundin Hammarö 40 07:11:18 05:15:05
12235 Mikael Markstedt Huddinge Ais 41 07:07:58 05:16:25
15544 Carl Asterius Stockholm 42 07:07:37 05:17:30
16064 Marcus Bergman Försvarsmaktsvasan* 43 07:00:00 05:18:17
17023 Tomas Herbst Wibevasan* 44 07:00:00 05:18:33
10987 Pontus österberg Stockholm 45 07:07:17 05:19:58
10533 Gunnar Lindahl Sundbybergs Ik 46 07:08:32 05:20:30
16324 John Fredrik B Gjerlaug Försvarsmaktsvasan* 47 07:00:00 05:21:07
10569 Peter Drottman ålems Ok 48 07:08:36 05:21:23
10908 Stefan Palmgren Scania If, Södertälje 49 07:07:09 05:21:52
16330 Roar Kristensen Försvarsmaktsvasan* 50 07:00:00 05:22:22
 

Summering

Fullföljande:5138
Medeltid:08:27:15.2195